листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревизорски извештај за 2022


Ревизорски извештај за 2022.pdf

Објавено на: 23.05.2023 14:37:16
Документ БР.: DOC_12304-47/2023
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи