листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука за распределба на добивка 29.05.23г.


Одлука за распределба на добивка 29.05.23.pdf

Објавено на: 30.05.2023 08:37:39
Документ БР.: DOC_12287-20/2023
Урнек: Распределба на добивка