листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

Одлука за стекнување сопствени акции 29.05.23г.


Одлука за стекнување сопствени акции 29.05.23.pdf

Објавено на: 30.05.2023 08:37:48
Документ БР.: DOC_12291-12/2023
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции