листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука за распределба на добивката за 2022 годинa

 


9. Одлука за распределба на добивка 2022.pdf

Објавено на: 30.05.2023 14:46:25
Документ БР.: DOC_12287-24/2023
Урнек: Распределба на добивка