листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Распределба на добивка


Одлука за распределба на добивка 30.05.23.pdf

Објавено на: 31.05.2023 09:53:33
Документ БР.: DOC_12287-29/2023
Урнек: Распределба на добивка