листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Одлука за именување на членови на Надзорен одбор


Одлука за избор на членови на НО 30.05.23.pdf

Објавено на: 31.05.2023 09:54:27
Документ БР.: DOC_12285-34/2023
Урнек: Измени во органи на управување