листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната Голема зделка:

Известување за голема зделка


Izvestuvanje za golema zdelka Automakedonija AD 2023.pdf
Одлука за голема зделка 30.05.23.pdf

Објавено на: 31.05.2023 14:06:17
Документ БР.: DOC_26452-2/2023
Урнек: Голема зделка