листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Ревидирани консолидирани финансиски  Извештаи ЗК Пелагонија 2022г.


Ревидирани консолидирани финансиски Извештаи ЗК Пелагонија 2022г..pdf

Објавено на: 07.06.2023 09:48:48
Документ БР.: DOC_13285-182/2023
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери