листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

извештај за откуп на сопствени акции


известување до берза за откуп на сопствени акции.docx

Објавено на: 09.06.2023 14:21:21
Документ БР.: DOC_12291-18/2023
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции