листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Измени на членови во Одбор на директори на Тутунски комбинат АД Прилеп


Drugi cenovno cuvstvitelni informacii(3).docx

Објавено на: 13.06.2023 14:13:27
Документ БР.: DOC_12285-46/2023
Урнек: Измени во органи на управување