листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Доставуваме Јавен повик за учество на презакажана седница на Годишно собрание на акционери на Градски Трговски Центар А.Д. Скопје


Prezakazuvanje Godisno sobranie 13 јули 2023 -1.doc

Објавено на: 28.06.2023 14:10:25
Документ БР.: DOC_10109-118/2023
Урнек: Јавен повик за собрание