листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука за распределување на остварената добивка за 2022 год ЗК Пелагонија


Odluka 02-203-13 za Rasporeduvanje na ostvarenata dobivka 2022 ZK Pelagonija.pdf

Објавено на: 03.07.2023 14:26:26
Документ БР.: DOC_12287-36/2023
Урнек: Распределба на добивка