листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

odluka za otkup na sopstveni akcii


известување до берза за откуп на сопствени акции.docx

Објавено на: 04.07.2023 14:10:21
Документ БР.: DOC_12291-22/2023
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции