листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.23


6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци 06-2023.xls

Објавено на: 17.07.2023 14:00:41
Документ БР.: DOC_26441-1/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.