листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

Витаминка АД известува за откуп на сопствени акции


Izvestuvanje za otkup na sopstveni akcii 12.07.2023.docx

Објавено на: 14.07.2023 09:00:16
Документ БР.: DOC_12291-23/2023
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции