листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

 

Неревидирани финансиски извештаи за периодот 01.01-30.06.2023.


Триглав финансиски извештаи - 01.01-30.06.2023.xls

Објавено на: 26.07.2023 14:16:37
Документ БР.: DOC_26441-19/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.