листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

6 Месечни известувања 2023 - Цементарница УСЈЕ АД - природа на трошоци


6 Месечни известувања 2023 - Цементарница УСЈЕ АД - природа на трошоци.xls

Објавено на: 24.07.2023 14:05:00
Документ БР.: DOC_26441-8/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.