листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за одржување на годишно собрание на ГТЦ А.Д. Скопје за 30.08.2023 година 


Јавен повик за свикување на годишно собрание на акционери на ГТЦ А.Д. - Скопје.docx

Објавено на: 24.07.2023 14:05:16
Документ БР.: DOC_10109-122/2023
Урнек: Јавен повик за собрание