листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.2023 УНИ Банка АД Скопје


Банки -6 и 12 - месечно известување-300623-140723-1.xls

Објавено на: 28.07.2023 08:30:31
Документ БР.: DOC_26441-32/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.