листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за деловниот резултат за период јануари - јуни 2023 година


Obrazlozenie-del.rezultat 01-06.2023.pdf

Објавено на: 28.07.2023 08:55:54
Документ БР.: DOC_10191-525/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации