листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:


Макпромет АД неревидирани финансиски извештаи 01.01-30.06.2023 година


Макпромет АД неревидирани финансиски извештаи 30,06,2023.xls

Објавено на: 31.07.2023 14:12:48
Документ БР.: DOC_26441-75/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.