листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон постигнатите резултати за период 01.01.-30.06. 2023 година - Макстил А.Д. Скопје


Образложение кон постигнатите резултати јануари - јуни 2023.pdf

Објавено на: 31.07.2023 15:01:38
Документ БР.: DOC_10191-577/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации