листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Поединечни неревидирани финансиски извештаи 01.01.2023-30.06.2023

 


6М 2023 поединечни - Аутомакедонија АД.xls

Објавено на: 31.07.2023 15:12:03
Документ БР.: DOC_26441-87/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.