листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи 01.01.2023-30.06.2023 г.


Makpromet AD nerevidirani konsolidirani finansiski izvesatai 01.01-30.06.2023 g..xls

Објавено на: 11.08.2023 14:10:14
Документ БР.: DOC_26441-99/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.