листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи 30.06.2023г.


Неревидирани консолидирани финансиски извештаи 30.06.2023.xlsx

Објавено на: 15.08.2023 08:47:56
Документ БР.: DOC_26441-106/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.