листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.

 


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци 09-2023.xls

Објавено на: 18.10.2023 09:54:26
Документ БР.: DOC_12298-0/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.