листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Други ценовно чувствителни информации


образложение кон финансиските извештаи 01.01-30.09.2023.docx

Објавено на: 18.10.2023 14:10:46
Документ БР.: DOC_10191-652/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации