листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех - 01.01 - 30.09.2023 


Makedonska berza -9 mesecni nerevidirani .nekonsolidirani finansiski izvestai od 01.01.-30-.09.2023.xls

Објавено на: 25.10.2023 14:10:10
Документ БР.: DOC_12298-9/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.