листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

неревидиран единечен биланс за успех за период од 01.01.2023 до 30.09.2023


Жито Полог берза 30.09.2023.xls

Објавено на: 25.10.2023 14:39:03
Документ БР.: DOC_12298-11/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.