листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

 

Комерцијална банка АД Скопје гo објавува Коментарот на неревидираниот (неконсолидиран) Биланс на успех и Биланс на состојба за периодот 01.01 – 30.09.2023 година.

 


Коментар на неревидиран (неконсолидиран) Биланс на успех и Биланс на состојба - 2023.09.30.pdf

Објавено на: 26.10.2023 15:00:34
Документ БР.: DOC_10191-670/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации