листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01.2023-30.09.2023


ZAS-9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци-2023.xls

Објавено на: 27.10.2023 14:11:59
Документ БР.: DOC_12298-24/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.