листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Nerevidiran bilans na uspeeh 01.01-30.09.2023


9 Месечни известувања- трговски друштва - функција на трошоци.xls

Објавено на: 27.10.2023 14:12:56
Документ БР.: DOC_12298-26/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.