листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Вабтек МЗТ АД, Скопје

Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.2023

 


Wabtec MZT BU nerevidiran 30.09.2023.xlsx

Објавено на: 27.10.2023 14:12:20
Документ БР.: DOC_12298-25/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.