листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

 

Неревидиран биланс на успех за периодот 01.01.-30.09.2023 година.


Триглав финансиски извештаи - 01.01-30.09.2023.xlsx

Објавено на: 27.10.2023 14:16:49
Документ БР.: DOC_12298-28/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.