листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

неревидиран биланс на успех за период 01.01-30.09 2023 


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - функција на трошоци 9 2023 г.xlsx

Објавено на: 30.10.2023 08:34:38
Документ БР.: DOC_12298-34/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.