листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран консолидиран Биланс на успех 01.01-30.09.2023 година


Неревидиран консолидиран Биланс на успех 01.01-30.09.2023 година.xls

Објавено на: 30.10.2023 09:30:08
Документ БР.: DOC_12298-37/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.