листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01-30.09.2023 година


Неревидирани финансиски извештаи 01.01-30.09.2023.xls

Објавено на: 30.10.2023 15:30:11
Документ БР.: DOC_12298-46/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.