листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

неревисдиран биланс на успех за период од 01,01,2023 до 30,09,2023


биланс на успех 30.09.2023 година.xlsx

Објавено на: 31.10.2023 09:14:03
Документ БР.: DOC_12298-51/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.