листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран БУ 01.01. -30.09.2023


Неревидиран биланс на успех 01.01-30.09.2023 .xlsx

Објавено на: 31.10.2023 14:12:42
Документ БР.: DOC_12298-59/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.