листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

БИМ а.д. Свети Николе го објавува неревидираниот Биланс на успех за периодот од 01.01 до 30.09.2023 год.


30.09.2023 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци.xlsx

Објавено на: 31.10.2023 14:16:42
Документ БР.: DOC_12298-63/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.