листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.2023


9 Месечни известувања 2023.xls

Објавено на: 31.10.2023 14:20:42
Документ БР.: DOC_12298-69/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.