листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

 

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01.-30.09.2023


Финансиски извештаи 01.01.-30.09.2023.xls

Објавено на: 31.10.2023 14:26:42
Документ БР.: DOC_12298-80/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.