листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на услех 01.01.2023-30.09.2023


9 Месечни известувања- Popova Kula AD.xls

Објавено на: 31.10.2023 14:28:00
Документ БР.: DOC_12298-82/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.