листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЕРЕВИДИРАН БИЛАНС НА УСПЕХ 01.01.30.09.2023 ГОД.


НЕРЕВИДИРАН БИЛАНС НА УСПЕХ-ПЕЛИСТЕРКА А.Д.Скопје 01.01- 31.10.2023.xlsx

Објавено на: 31.10.2023 15:54:10
Документ БР.: DOC_12298-90/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.