Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Повик за учество на Собрание на Друштвото 11.12.2023


1. Повик за учество на Собрание на Друштвото 11.12.2023.pdf

Објавено на: 10.11.2023 09:13:56
Документ БР.: DOC_10109-139/2023
Урнек: Јавен повик за собрание