Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог Одлука за Собрание на Друштвото коешто ќе се одржи на 11.12.2023 година.

 

 


1.1. Предлог Одлука - распределување на акумулирани добивки од 2022.pdf

Објавено на: 10.11.2023 09:24:02
Документ БР.: DOC_13285-219/2023
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери