листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

.


Неревидиран Консолидиран Биланс на успех 01.01.-30.09.2023 Макпетрол АД.xlsx

Објавено на: 13.11.2023 14:14:50
Документ БР.: DOC_12298-104/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.