Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

.


Кратко образложение за настанатите значајни промени во финансискиот резултат на Макпетрол АД и подружниците 01.01-30.09.2023.pdf

Објавено на: 13.11.2023 14:15:50
Документ БР.: DOC_10191-742/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации