Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи за период 01,01-30,09,2023 г.


Неревидирани консолидирани финансиски извештаи 01,01-30,09,2023 г..xlsx

Објавено на: 15.11.2023 14:01:20
Документ БР.: DOC_12298-108/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.