листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран консолидиран биланс на успех 30.09.23


Неревидиран консолидиран биланс на успех 01.01.- 30.09.2023.xlsx

Објавено на: 15.11.2023 14:01:41
Документ БР.: DOC_12298-109/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.